Najnowsze wiadomości

Tradycyjnie jak co roku, ruszamy z cyklem wycieczek pod hasłem ODETCHNIJ OD ZGIEŁKU

21 kwiecień 2017

Tradycyjnie jak co roku, ruszamy z cyklem wycieczek pod hasłem ODETCHNIJ OD ZGIEŁKU

Chciałbyś zwiedzić swoim motocyklem najpiękniejsze miejsca w regionie? Świetnie się składa! Wystarczy, że przyłączysz się do nas i wybierzesz się wspólnie z nami na motocyklowe wycieczki za miasto.


Tradycyjnie jak co roku, ruszamy z cyklem wycieczek pod hasłem ODETCHNIJ OD ZGIEŁKU. W każdą pierwszą sobotę miesiące postaramy się umilić Wam czas i pokazać najpiękniejsze miejsca na pomorzu. Trzecia już wycieczka motocyklowa startuje w sobotę 5 sierpnia. Punktem startowym będzie spotkanie przed salonem Harley-Davidson®Gdańsk o godzinie 10:00. Mamy apetyt na piernikowe miasto :) Toruń i jego atrakcje czekają na odkrycie!

Zapraszamy wszystkich motocyklistów! Nie ma konieczności posiadania motocykla Harley-Davidson®, aby móc przyłączyć się do nas. Nie prowadzimy zapisów. Wystarczy, że pojawisz się na Miałkim Szlaku 4/8 w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 10:00!

Pamiętaj, że jesteśmy takimi samymi pasjonatami motocykli i wypraw jak Ty. Zwiedziliśmy wiele urokliwych zakątków w Polsce i Europie, a turystyka motocyklowa stała się naszym sposobem na życie. Dlatego będziemy starać się, aby wyprawy motocyklowe były ciekawe i w komfortowych warunkach.

Daty planowanych wycieczek:
06 MAJ 2017
03 CZERWIEC 2017
01 LIPIEC 2017
05 SIERPIEŃ 2017
02 WRZESIEŃ 2017

Więcej informacji możecie uzyskać pod numerem telefonu 58 321 88 77

Powrót do poprzedniej strony