Harley-Davidson® Gdańsk
ul. Miałki Szlak 4/8, 80-717 Gdańsk, Polska,
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

MOTOBAZAR 14 kwietnia 2018

POGODA DOPISUJE, ZATEM NIE MA SENSU DŁUŻEJ ZWLEKAĆ! OTWIERAMY SEZON!!!

Sobota, 14 kwietnia 10:00 - 14:00

Nie wyrobiłeś się z przygotowaniem motocykla na sezon? Nic straconego! Przyjedź 14 kwietnia do naszego salonu i nadrób zaległości! Nasi eksperci dokonają szybkiego przeglądu i ocenią ogólny stan techniczny pojazdu. Dowiesz się, czy serce Twojego rumaka bije ciągle tak samo mocno!

A jeśli okaże się, że usterki wymagają wymiany część, to będzie to świetna okazja do ich zakupu. WYPRZEDAJEMY części i akcesoria poniżej kosztów zakupu! Jedyny taki dzień w roku! :)

A jeśli nie masz jeszcze motocykla Harley, szukasz nowego lub po prostu jazda Harley-Davidson® była Twoim marzeniem, lecz nie udało się tego zrobić wcześniej, przyjedź i wypróbuj nowe dostępne modele. Wszystko zaczyna się od jazdy próbnej!

Dla tych, którzy dopiero kompletują lub uzupełniają braki w odzieży, przygotowaliśmy RABATY 20% na cały asortyment! Od klasycznych kurtek skórzanych i kasków, po okulary i rękawice. Spersonalizuj swój styl tak jak motocykl!

Nie masz uprawnień, ale marzy Ci się usiąść w siodle motocykla Harley-Davidson®? Zapraszamy! Dzięki naszemu Jumpstart będziesz mógł przekonać się, co znaczy dosiadać legendy!

Dla tych, którzy zgłodnieją z wrażeń przygotowaliśmy coś specjalnego! Z pustymi brzuchami odjechać Wam nie pozwolimy!

Wszystko jednego dnia! SOBOTA 14.04.2018 Harley-Davidson® Gdańsk, ul. Miałki Szlak 4/8

Przywitaj sezon razem z nami!